Formy płatności

Oferujemy kilka form płatności.

Przelew online:

to najszybsza forma płatności. Pieniądze trafiają na nasze konto tuż po dokonaniu wpłaty. Dzięki temu dużo szybciej możemy przystąpić do realizacji zamówienia. Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Płatności Shoper.

UWAGA: System płatności automatycznie przeniesie Państwa na stronę wskazanego banku. Automatycznie uzupełnione zostaną też pola tytuł płatności, odbiorcy (Blue Media Sp.z O.O., Sopot) i kwota do zapłaty. W celu prawidłowego dokonania transakcji nie można nic zmieniać w uzupełnionych polach.

Przelew na konto bankowe:

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W tym przypadku realizacja zamówienia wydłuży się o czas trwania przelewu. Jeśli więc zależy Ci na czasie, sugerujemy wybór płatności online lub przy odbiorze.

Za pobraniem:

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl