Filtry

Akcesoria do Quillingu możemy podzielić na te, które przydają się podczas robienia dosłownie każdej pracy, oraz te będące raczej dodatkiem. Podstawowym narzędziem, które przyda nam się do zwijania modułów jest igła do Quillingu. Sama nie wyobrażam sobie bez niej pracy. Dzięki specjalnie zaprojektowanej końcówce z podziałką umożliwia szybsze formowanie ,,ślimaczków'' oraz zapewnia komfort przy dłuższej pracy. Niezbędny jest także klej, którym utrwalamy kółka i łączymy moduły ze sobą.

Pozostałe akcesoria pomagają w większych, bardziej skomplikowanych i wymagających precyzji projektach. W uformowaniu modułów jednakowej wielkości pomaga szablon. Do wykonania ozdobnej harmonijki użyjemy karbownicy, a chcąc stworzyć stożek posłużymy się szablonem trójwymiarowym. Możemy również tworzyć różne kształty i wypełniać je zwiniętymi paskami na korku

Na rynku dostępnych jest wiele różnych akcesoriów do Quillingu. By wybrać odpowiedni, warto zapoznać się z opisami produktów. W każdym z nich znajduje się informacja, jak ich używać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl