Obraz do malowania po numerach, co to takiego?

Obraz do malowania numerycznego, to po prostu płótno bawełniane z kanwą. Zaznaczono na nim kontury danego wzoru i oznaczono numerami. Do każdego z nich przypisano odpowiedni kolor farby, którym musimy pokryć pola. Całość przypomina znane z dzieciństwa kolorowanki numeryczne. Wbrew pozorom, to prosta i relaksująca zabawa. Każdy zestaw zawiera pędzle, płótno, kartkę ze wzorem (na wypadek, gdyby zdarzyło Ci się zamalować liczbę), odpowiednią ilość ponumerowanych farb, oraz wieszaki do zamontowania gotowego dzieła na ścianie.

Obrazy do malowania po numerach

Jak wybrać odpowiedni obraz do malowania po numerach?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem swojego pierwszego zestawu, zwróć uwagę na stopień trudności. Skala od 2 do 5 punktów sugeruje z jakiej ilości małych pól składa się obraz. Im wyższy numer, tym jest ich więcej i bardziej precyzyjnie musisz malować, a co za tym idzie, pokrycie kolorami całego wzoru zajmie Ci więcej czasu. Warto wiedzieć, że różnica między zestawami nie jest zbyt duża - każdy powinien poradzić sobie nawet z trudniejszym obrazkiem. Przed rozpoczęciem malowania warto jednak zajrzeć do instrukcji.

Poszczególne zestawy różnią się także ilością farb, ale nie wpływa ona znacząco na stopień trudności.

Większość osób będzie bardziej zwracać uwagę na sam wygląd obrazu. Zestawy są podzielone według tematyki. Znaczna część przedstawia krajobraz miejski lub pejzaż, pojawiają się również portrety lub obrazy ze zwierzętami. Abstrakcyjne lub realistyczne. Ważne, by grafika odpowiadała naszym upodobaniom, czy też pasowała do wnętrza, w którym chcemy umieścić gotowe dzieło. Stopień trudności często spada na drugi plan - kierujemy się efektem wizualnym. ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl