Sztuka dla każdego

Chciałbyś poczuć się jak prawdziwy artysta, ale brak Ci wiedzy i doświadczenia? Nie masz odwagi lub czasu uczyć się malowania od podstaw? A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego? Malowanie po numerach to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika sztuki, który chce rozpocząć swoją przygodę z farbami. Nie musisz główkować nad tym, od czego i jak by tu zacząć, znać się na łączeniu kolorów, czy cieniowaniu. Wystarczy chwycić pędzel w dłoń, zanurzyć w farbie z numerkiem i malować! 

Każdy zestaw do malowania po numerach zawiera odpowiednią ilość ponumerowanych pojemników z farbami, zestaw pędzli, płótno na blejtramie z wzorem do pokolorowania oraz kartkę ze schematem obrazka.

W naszym sklepie dostępne są również akcesoria do malowania po numerach, które możesz kupić oddzielnie. Jeśli pędzelki w zestawie Ci nie odpowiadają, lub potrzebujesz większego wyboru końcówki - wybierz jeden z dodatkowych zestawów.

Kreatywne hobby zyskujące popularność

Części osób ponumerowane pola mogą kojarzyć się z dziecięcą zabawą. Malowanie po numerach stale zdobywa jednak nowych odbiorców, zwłaszcza wśród dorosłych i młodzieży. W Polsce stało się modne stosunkowo niedawno.

Malowanie po numerach to doskonałe ćwiczenie poprawiające koncentrację, spostrzegawczość i cierpliwość. Pomaga rozładować stres i kumulujące się napięcie, z którym walczymy niemal każdego dnia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl